Firma

AHT Cooling Systems GmbH działa w dwóch obszarach: w chłodzeniu przemysłowym oraz w mrożeniu. Najważniejszymi polami działalności są jednak produkcja chłodziarek i zamrażarek dla hipermarketów oraz chłodziarek do lodów i napojów.

Działalność związana z chłodziarkami i zamrażarkami dla hipermarketów obejmuje przede wszystkim systemy chłodzące i mrożące „z wtyczkami”, a więc nie wymagające stosowania dodatkowych agregatów, ten obszar działalności odpowiedzialny jest za 60% całkowitych obrotów firmy. AHT jest w tym segmencie rynku wiodącym na świecie producentem.

Także w sektorze chłodziarek do lodów AHT zalicza się do światowej czołówki, a i w branży chłodzenia napojów w bardzo krótkim czasie zaistniał jako producent znanej na całym świecie marki i zdobył wielu klientów.

AHT przywiązuje ogromną wagę do tematu jakości, dlatego wprowadził System Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz System Zarządzania Środowiskowego 14001. Dzięki nim zagwarantowano, że klienci mogą polegać na solidnych standardach jakości i że firma spełnia wysokie wymagania konsumentów związane z marką AHT.